Uitslagen en stand Heren 1

De uitslagen van de gehele competitie van Heren 1 en de stand op een rijtje.

 

Speelschema Heren 1

Geen speelschema bekend

Stand Heren 1

3703 - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse A
PuntenPGespeeldGSaldo+/-Voor+Tegen-Percentage%
1Mevo '80 Mannen Senioren 1423511984100.0
2WBB Giants Mannen Senioren 221528028100.0
3Agathos Mannen Senioren 221286335100.0
4BV Souburg Mannen Senioren 1000000
5BV Souburg Mannen Senioren 2000000
6Marathon Mannen Senioren 201-1744610.0
7Smokkelhoek Mannen Senioren 201-2835630.0
8Vossenberg Mannen Senioren 102-70681380.0


Uitslagen competitie Heren 1

    Competitieprogramma Heren 1

    DatumTijdThuisUitUitslag
    12-09-2020 12-09-
    14:45
    14:45Vossenberg MSE 1Mevo '80 MSE 140 - 58
    12-09-2020 12-09-
    16:30
    16:30Agathos MSE 2Smokkelhoek MSE 263 - 35
    18-09-2020 18-09-
    20:30
    20:30Mevo '80 MSE 1Marathon MSE 261 - 44
    19-09-2020 19-09-
    17:00
    17:00WBB Giants MSE 2Vossenberg MSE 180 - 28
    25-09-2020 25-09-
    20:45
    20:45Marathon MSE 2WBB Giants MSE 20 - 0
    25-09-2020 25-09-
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 2Mevo '80 MSE 10 - 0
    26-09-2020 26-09-
    16:30
    16:30Agathos MSE 2BV Souburg MSE 10 - 0
    03-10-2020 03-10-
    14:45
    14:45Vossenberg MSE 1Marathon MSE 20 - 0
    03-10-2020 03-10-
    17:00
    17:00WBB Giants MSE 2BV Souburg MSE 20 - 0
    03-10-2020 03-10-
    19:00
    19:00BV Souburg MSE 1Smokkelhoek MSE 20 - 0
    09-10-2020 09-10-
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 2Vossenberg MSE 10 - 0
    10-10-2020 10-10-
    14:30
    14:30Agathos MSE 2Mevo '80 MSE 10 - 0
    30-10-2020 30-10-
    20:45
    20:45Mevo '80 MSE 1Smokkelhoek MSE 20 - 0
    31-10-2020 31-10-
    15:00
    15:00WBB Giants MSE 2Agathos MSE 20 - 0
    31-10-2020 31-10-
    21:00
    21:00Marathon MSE 2BV Souburg MSE 20 - 0
    07-11-2020 07-11-
    14:30
    14:30Agathos MSE 2Vossenberg MSE 10 - 0
    07-11-2020 07-11-
    18:45
    18:45Smokkelhoek MSE 2WBB Giants MSE 20 - 0
    13-11-2020 13-11-
    20:15
    20:15Vossenberg MSE 1Smokkelhoek MSE 20 - 0
    13-11-2020 13-11-
    20:45
    20:45Mevo '80 MSE 1BV Souburg MSE 10 - 0
    14-11-2020 14-11-
    19:00
    19:00Marathon MSE 2Agathos MSE 20 - 0
    20-11-2020 20-11-
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 1WBB Giants MSE 20 - 0
    21-11-2020 21-11-
    14:30
    14:30Agathos MSE 2BV Souburg MSE 20 - 0
    21-11-2020 21-11-
    18:45
    18:45Smokkelhoek MSE 2Marathon MSE 20 - 0
    27-11-2020 27-11-
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 2BV Souburg MSE 10 - 0
    11-12-2020 11-12-
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 2Smokkelhoek MSE 20 - 0
    12-12-2020 12-12-
    14:45
    14:45Vossenberg MSE 1BV Souburg MSE 10 - 0
    18-12-2020 18-12-
    20:45
    20:45Mevo '80 MSE 1WBB Giants MSE 20 - 0
    18-12-2020 18-12-
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 1Marathon MSE 20 - 0
    08-01-2021 08-01-21
    20:45
    20:45Mevo '80 MSE 1Vossenberg MSE 10 - 0
    08-01-2021 08-01-21
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 1BV Souburg MSE 20 - 0
    16-01-2021 16-01-21
    14:45
    14:45Vossenberg MSE 1WBB Giants MSE 20 - 0
    16-01-2021 16-01-21
    19:00
    19:00Marathon MSE 2Mevo '80 MSE 10 - 0
    22-01-2021 22-01-21
    20:30
    20:30Mevo '80 MSE 1BV Souburg MSE 20 - 0
    22-01-2021 22-01-21
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 1Agathos MSE 20 - 0
    23-01-2021 23-01-21
    19:00
    19:00WBB Giants MSE 2Marathon MSE 20 - 0
    30-01-2021 30-01-21
    21:00
    21:00BV Souburg MSE 2WBB Giants MSE 20 - 0
    31-01-2021 31-01-21
    14:00
    14:00Marathon MSE 2Vossenberg MSE 10 - 0
    05-02-2021 05-02-21
    20:30
    20:30Mevo '80 MSE 1Agathos MSE 20 - 0
    06-02-2021 06-02-21
    14:45
    14:45Vossenberg MSE 1BV Souburg MSE 20 - 0
    13-02-2021 13-02-21
    18:45
    18:45Smokkelhoek MSE 2BV Souburg MSE 10 - 0
    20-02-2021 20-02-21
    18:45
    18:45Smokkelhoek MSE 2Agathos MSE 20 - 0
    26-02-2021 26-02-21
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 2Marathon MSE 20 - 0
    27-02-2021 27-02-21
    16:30
    16:30Agathos MSE 2WBB Giants MSE 20 - 0
    27-02-2021 27-02-21
    18:45
    18:45Smokkelhoek MSE 2Mevo '80 MSE 10 - 0
    06-03-2021 06-03-21
    14:45
    14:45Vossenberg MSE 1Agathos MSE 20 - 0
    06-03-2021 06-03-21
    17:00
    17:00WBB Giants MSE 2Smokkelhoek MSE 20 - 0
    12-03-2021 12-03-21
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 1Mevo '80 MSE 10 - 0
    13-03-2021 13-03-21
    14:30
    14:30Agathos MSE 2Marathon MSE 20 - 0
    13-03-2021 13-03-21
    20:30
    20:30Smokkelhoek MSE 2Vossenberg MSE 10 - 0
    19-03-2021 19-03-21
    20:45
    20:45Marathon MSE 2Smokkelhoek MSE 20 - 0
    19-03-2021 19-03-21
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 2Agathos MSE 20 - 0
    20-03-2021 20-03-21
    17:00
    17:00WBB Giants MSE 2BV Souburg MSE 10 - 0
    26-03-2021 26-03-21
    20:45
    20:45BV Souburg MSE 1Vossenberg MSE 10 - 0
    27-03-2021 27-03-21
    18:45
    18:45Smokkelhoek MSE 2BV Souburg MSE 20 - 0
    10-04-2021 10-04-21
    14:30
    14:30Marathon MSE 2BV Souburg MSE 10 - 0
    10-04-2021 10-04-21
    17:00
    17:00WBB Giants MSE 2Mevo '80 MSE 10 - 0