Uitslagen en stand Heren 1

De uitslagen van de gehele competitie van Heren 1 en de stand op een rijtje.

 

Speelschema Heren 1

Geen speelschema bekend

Stand Heren 1

2806 - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B
PuntenPGespeeldGSaldo+/-Voor+Tegen-Percentage%
1The Black Eagles Mannen Senioren 4000000
2Den Dungk Mannen Senioren 3000000
3BC Deurne Pioniers Mannen Senioren 2000000
4E.B.C.G. Mannen Senioren 2000000
5Gennep Cougars Mannen Senioren 2000000
6BC LIESHOUT Mannen Senioren 2000000
7OBC Mannen Senioren 2000000
8EVBV Octopus Mannen Senioren 2000000
9Tantalus Mannen Senioren 5000000
10Yellow Sox Mannen Senioren 2000000
11Jumpers '76 Mannen Senioren 2000000


Uitslagen competitie Heren 1

    Competitieprogramma Heren 1

    DatumTijdThuisUitUitslag
    13-09-2019 13-09-19
    19:30
    19:30Tantalus MSE 5Den Dungk MSE 30 - 0
    14-09-2019 14-09-19
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    14-09-2019 14-09-19
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2Gennep Cougars MSE 20 - 0
    14-09-2019 14-09-19
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    14-09-2019 14-09-19
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2EVBV Octopus MSE 20 - 0
    21-09-2019 21-09-19
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2E.B.C.G. MSE 20 - 0
    21-09-2019 21-09-19
    16:00
    16:00EVBV Octopus MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    21-09-2019 21-09-19
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    22-09-2019 22-09-19
    15:15
    15:15Den Dungk MSE 3Jumpers '76 MSE 20 - 0
    22-09-2019 22-09-19
    18:00
    18:00The Black Eagles MSE 4OBC MSE 20 - 0
    27-09-2019 27-09-19
    21:30
    21:30Tantalus MSE 5BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    27-09-2019 27-09-19
    21:00
    21:00OBC MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    28-09-2019 28-09-19
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2EVBV Octopus MSE 20 - 0
    28-09-2019 28-09-19
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2E.B.C.G. MSE 20 - 0
    28-09-2019 28-09-19
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    05-10-2019 05-10-19
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2Jumpers '76 MSE 20 - 0
    05-10-2019 05-10-19
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    05-10-2019 05-10-19
    17:45
    17:45The Black Eagles MSE 4Gennep Cougars MSE 20 - 0
    05-10-2019 05-10-19
    15:00
    15:00EVBV Octopus MSE 2OBC MSE 20 - 0
    06-10-2019 06-10-19
    14:30
    14:30Den Dungk MSE 3Yellow Sox MSE 20 - 0
    11-10-2019 11-10-19
    21:00
    21:00OBC MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    11-10-2019 11-10-19
    19:30
    19:30Tantalus MSE 5E.B.C.G. MSE 20 - 0
    12-10-2019 12-10-19
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    12-10-2019 12-10-19
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2EVBV Octopus MSE 20 - 0
    12-10-2019 12-10-19
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    01-11-2019 01-11-19
    21:30
    21:30Tantalus MSE 5Jumpers '76 MSE 20 - 0
    02-11-2019 02-11-19
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2Yellow Sox MSE 20 - 0
    02-11-2019 02-11-19
    17:00
    17:00EVBV Octopus MSE 2Gennep Cougars MSE 20 - 0
    02-11-2019 02-11-19
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2OBC MSE 20 - 0
    02-11-2019 02-11-19
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    08-11-2019 08-11-19
    21:00
    21:00OBC MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    09-11-2019 09-11-19
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2E.B.C.G. MSE 20 - 0
    09-11-2019 09-11-19
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    09-11-2019 09-11-19
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    09-11-2019 09-11-19
    20:15
    20:15The Black Eagles MSE 4Den Dungk MSE 30 - 0
    15-11-2019 15-11-19
    19:30
    19:30Tantalus MSE 5Yellow Sox MSE 20 - 0
    16-11-2019 16-11-19
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2OBC MSE 20 - 0
    16-11-2019 16-11-19
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2Gennep Cougars MSE 20 - 0
    16-11-2019 16-11-19
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    16-11-2019 16-11-19
    14:00
    14:00EVBV Octopus MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    23-11-2019 23-11-19
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2Jumpers '76 MSE 20 - 0
    23-11-2019 23-11-19
    20:00
    20:00The Black Eagles MSE 4BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    23-11-2019 23-11-19
    10:15
    10:15Gennep Cougars MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    24-11-2019 24-11-19
    16:45
    16:45Den Dungk MSE 3EVBV Octopus MSE 20 - 0
    06-12-2019 06-12-19
    21:00
    21:00OBC MSE 2Yellow Sox MSE 20 - 0
    07-12-2019 07-12-19
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2Gennep Cougars MSE 20 - 0
    07-12-2019 07-12-19
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2EVBV Octopus MSE 20 - 0
    07-12-2019 07-12-19
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    07-12-2019 07-12-19
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    14-12-2019 14-12-19
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2E.B.C.G. MSE 20 - 0
    14-12-2019 14-12-19
    11:15
    11:15The Black Eagles MSE 4Tantalus MSE 50 - 0
    14-12-2019 14-12-19
    08:00
    08:00EVBV Octopus MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    14-12-2019 14-12-19
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2OBC MSE 20 - 0
    15-12-2019 15-12-19
    17:45
    17:45Den Dungk MSE 3BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    11-01-2020 11-01-
    20:00
    20:00The Black Eagles MSE 4Jumpers '76 MSE 20 - 0
    11-01-2020 11-01-
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2E.B.C.G. MSE 20 - 0
    11-01-2020 11-01-
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2Yellow Sox MSE 20 - 0
    11-01-2020 11-01-
    16:00
    16:00EVBV Octopus MSE 2BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    12-01-2020 12-01-
    16:45
    16:45Den Dungk MSE 3Tantalus MSE 50 - 0
    17-01-2020 17-01-
    21:30
    21:30Tantalus MSE 5EVBV Octopus MSE 20 - 0
    18-01-2020 18-01-
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    18-01-2020 18-01-
    08:30
    08:30OBC MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    18-01-2020 18-01-
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2Gennep Cougars MSE 20 - 0
    18-01-2020 18-01-
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    25-01-2020 25-01-
    09:00
    09:00EVBV Octopus MSE 2Jumpers '76 MSE 20 - 0
    25-01-2020 25-01-
    19:45
    19:45The Black Eagles MSE 4Yellow Sox MSE 20 - 0
    25-01-2020 25-01-
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    25-01-2020 25-01-
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    26-01-2020 26-01-
    16:45
    16:45Den Dungk MSE 3OBC MSE 20 - 0
    31-01-2020 31-01-
    19:30
    19:30Tantalus MSE 5BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    01-02-2020 01-02-
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    01-02-2020 01-02-
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    01-02-2020 01-02-
    08:30
    08:30OBC MSE 2EVBV Octopus MSE 20 - 0
    01-02-2020 01-02-
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    08-02-2020 08-02-
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2Jumpers '76 MSE 20 - 0
    08-02-2020 08-02-
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    08-02-2020 08-02-
    16:00
    16:00EVBV Octopus MSE 2Yellow Sox MSE 20 - 0
    08-02-2020 08-02-
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2OBC MSE 20 - 0
    09-02-2020 09-02-
    16:45
    16:45Den Dungk MSE 3Gennep Cougars MSE 20 - 0
    15-02-2020 15-02-
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    15-02-2020 15-02-
    08:30
    08:30OBC MSE 2BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    15-02-2020 15-02-
    20:15
    20:15The Black Eagles MSE 4E.B.C.G. MSE 20 - 0
    15-02-2020 15-02-
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    15-02-2020 15-02-
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2EVBV Octopus MSE 20 - 0
    06-03-2020 06-03-
    21:30
    21:30Tantalus MSE 5OBC MSE 20 - 0
    07-03-2020 07-03-
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2Jumpers '76 MSE 20 - 0
    07-03-2020 07-03-
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2Yellow Sox MSE 20 - 0
    07-03-2020 07-03-
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2Gennep Cougars MSE 20 - 0
    08-03-2020 08-03-
    15:00
    15:00Den Dungk MSE 3The Black Eagles MSE 40 - 0
    14-03-2020 14-03-
    08:30
    08:30OBC MSE 2Jumpers '76 MSE 20 - 0
    14-03-2020 14-03-
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2Tantalus MSE 50 - 0
    14-03-2020 14-03-
    20:00
    20:00The Black Eagles MSE 4EVBV Octopus MSE 20 - 0
    14-03-2020 14-03-
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    15-03-2020 15-03-
    18:30
    18:30Den Dungk MSE 3E.B.C.G. MSE 20 - 0
    20-03-2020 20-03-
    19:30
    19:30Tantalus MSE 5Gennep Cougars MSE 20 - 0
    21-03-2020 21-03-
    08:30
    08:30Jumpers '76 MSE 2Yellow Sox MSE 20 - 0
    21-03-2020 21-03-
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2The Black Eagles MSE 40 - 0
    21-03-2020 21-03-
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2OBC MSE 20 - 0
    21-03-2020 21-03-
    14:00
    14:00EVBV Octopus MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    28-03-2020 28-03-
    08:30
    08:30Gennep Cougars MSE 2Jumpers '76 MSE 20 - 0
    28-03-2020 28-03-
    13:00
    13:00EVBV Octopus MSE 2E.B.C.G. MSE 20 - 0
    28-03-2020 28-03-
    19:45
    19:45The Black Eagles MSE 4BC LIESHOUT MSE 20 - 0
    28-03-2020 28-03-
    08:30
    08:30Yellow Sox MSE 2OBC MSE 20 - 0
    29-03-2020 29-03-
    20:15
    20:15Den Dungk MSE 3BC Deurne Pioniers MSE 20 - 0
    03-04-2020 03-04-
    21:30
    21:30Tantalus MSE 5The Black Eagles MSE 40 - 0
    04-04-2020 04-04-
    08:30
    08:30BC Deurne Pioniers MSE 2EVBV Octopus MSE 20 - 0
    04-04-2020 04-04-
    08:30
    08:30BC LIESHOUT MSE 2Den Dungk MSE 30 - 0
    04-04-2020 04-04-
    08:30
    08:30OBC MSE 2Gennep Cougars MSE 20 - 0
    04-04-2020 04-04-
    19:15
    19:15E.B.C.G. MSE 2Yellow Sox MSE 20 - 0