Tafel & Scheids

Hieronder vind je het programma voor de tafelbezetting en de scheidsrechters.

Zorg dat je altijd een kwartier voor begin van de wedstrijd al aanwezig bent. 

Mocht je geruilt hebben, laat dit dan zo snel mogelijk weten aan Robin Joosten en Cis van Mierlo. Degene die er hier op staan is verantwoordelijk om te zorgen dat er iemand fluit.

 

Datum

Tijd

Competitie

Scheidsrechters

Tafelbezetting

19-1-2019

15.00

Aeternitas meiden U16 1  - Den Dungk meiden u16 1

Stephanie Moonen - Mick Haselager

Wordt door trainer zelf gepland

19-1-2019

17.00

Aeternitas gemend 14 1 - BC Kimbria gemengd 14 2

Tomas Seems -  Roy Keijers

Wordt door trainer zelf gepland

19-1-2019

17.00

Aeternitas M18 1 - Venlo Sport Crusaders M18 1

Cis van Miero – Luuk van Gansewinkel

Wordt door trainer zelf gepland

19-1-2019

19.00

Aeternitas Heren 1 - ABC Basketball Heren 2

Joris Hendrix – Cas Lenaers

Fred Cuijpers & Nicole Rietjens

26-1-2019

15.00

Aeternitas meiden U16 1  - Yellow Sox V16 1

Sjors Haselager – Lotte Driessen

Wordt door trainer zelf gepland

26-1-2019

17.00

Aeternitas gemend 14 1 - Tracks Parkstad X14 2

Geer Driessen - Luuk Huijsmans

Wordt door trainer zelf gepland

26-1-2019

17.00

Aeternitas M18 1 - Track Parkstad M18 1

Remco Verheijden – Stijn Verstegen

Wordt door trainer zelf gepland

16-2-2019

15.00

Aeternitas meiden U16 1  -

Luuk van Gansewinkel – Sander Moonen

Wordt door trainer zelf gepland

16-3-2019

17.00

Aeternitas gemend 14 1 -E.B.C.G. X14 2

Cis van Mierlo - Luuk Huijsmans

Wordt door trainer zelf gepland

16-3-2019

17.00

Aeternitas M18 1 -Almonte M18 3

Tomas Seems -  Roy Keijers

Wordt door trainer zelf gepland

16-3-2019

19.00

Aeternitas Heren 1 - Yellow Sox MSE 2

Tim Peeters – Cas Lenaers

Lianne Huijmans & Mieke Stevens

30-3-2019

15.00

Aeternitas meiden U16 1  - Oirschot V16 2

Niels Lenaers – Sander Moonen

Wordt door trainer zelf gepland

30-3-2019

17.00

Aeternitas gemend 14 1 - Yellow Sox X14 2

Stijn Vestegen – Tom Moonen

Wordt door trainer zelf gepland

30-3-2019

17.00

Aeternitas M18 1 - BC Bumpers M18 1

Geer Driessen – Stephanie Moonen

Wordt door trainer zelf gepland

30-3-2019

19.00

Aeternitas Heren 1 - EVBV Octopus MSE 3 *

Thijs van Dael – Tim Peeters

Fred Cuijpers & Nicole Rietjens

6-4-2019

15.00

Aeternitas meiden U16 1  - Attacus V16 2 *

Mick Haselager- Stephanie Moonen

Wordt door trainer zelf gepland

13-4-2019

17.00

Aeternitas gemend 14 1 - BC Lieshout X14 1

Lotte Driessen – Cis van Mierlo

Wordt door trainer zelf gepland

13-4-2019

17.00

Aeternitas M18 1 - High Five M18 2

Tomas Seems – Tom Moonen

Wordt door trainer zelf gepland

13-4-2019

19.00

Aeternitas Heren 1 - BC Bladel MSE 4

Joris Hendrix & Thijs van Dael

Lianne Huijmans & Mieke Stevens

18-5-2019

15.00

Aeternitas meiden U16 1  -Springfield V16 1 *

Geer Driessen – Niel Lenaers

Wordt door trainer zelf gepland